O nas

Triathlon Serwis to owoc pasji i zamiłowania do sportu. Jego idea zrodziła się w głowie trenera i zawodnika, którzy dzięki triathlonowi stali się przyjaciółmi i partnerami w biznesie. Dzisiaj zawodowo i hobbystycznie związani są z triathlonem i chcą podobnym sobie zapaleńcom ułatwić dostęp do profesjonalnego sprzętu i fachowej opieki trenerskiej, zaprzeczając przekonaniu, że triathlon to drogi i ekskluzywny sport. Trenując profesjonalnych amatorów udowadniają na co dzień, że człowiekiem z żelaza może być niemal każdy. Potrzebuje jedynie wiedzy i determinacji.

Zespół Triathlon Serwis to totalny mix osobowości, doświadczeń, wiedzy, masy ciała, wieku i płci. Absolutnie różni i komplementarni jako Zespół zarazem. Świadomi siły współdziałania, efektywni i pozytywni. Nieliczni, ale fantastyczni!

Pomysłodawca i współzałożyciel Triathlon Serwis. Były tri zawodnik, sześciokrotny finisher Ironmana (startował w latach 2004-2008; zdobył 3. miejsce w kat. M-18 w Ironman Klagenfurt 2008). Certyfikowany trener triathlonu z 10-letnim stażem. Przygotowuje zawodników do startów biegowych i triathlonowych na wszystkich dystansach. Pracuje metodycznie, empatycznie, efektywnie i mądrze.

pawel@triathlonserwis.pl

Paweł

Współzałożyciel Triathlon Serwis. Absolwent AWF i pasjonat sportu. Ironman z tytułem MBA. Na co dzień korporacyjny dyrektor rodem z Mordoru. Mentor i partner treningowy dla nowych zawodników.

michal@triathlonserwis.pl

Michał

Centrum dowodzenia Triathlon Serwis. Z wykształcenia magister filozofii i project manager. W firmie odpowiada za obsługę klienta, logistykę sprzedaży oraz działania marketingowe. Od 15 lat niezmiennie obecna na trasach zawodów triathlonowych w charakterze fanki i wiernej kibicki, tak więc o triathlonie wie prawie wszystko.

aga@triathlonserwis.pl

Agnieszka

Współpracownik Triathlon Serwis. Kolarski v-ce Mistrz Świata Mastersów. Specjalista II stopnia Body Geometry Bike Fitting. Zawodowy mechanik rowerowy. Kreator i budowniczy autorskich rowerów. Pasjonat jazdy na czas. V-ce mistrz masters  w wyścigu 12 h UCI  i medalista MP Masters.

Marek

Współpracownik Triathlon Serwis. Dietetyk kliniczny, dietetyk sportowy, psychodietetyk, trener personalny. Oferuje kompleksową opiekę dietetyczną, w tym zindywidualizowany plan diety oraz suplementacji mający na celu poprawienie kondycji i wydolności organizmu, wsparcie realizacji konkretnego celu treningowego czy też redukcję i stabilizację masy ciała. Na co dzień pasjonatka sportu oraz zdrowej kuchni.

Agata

Współpracownik Triathlon Serwis. Psycholog kliniczny, certyfikowany coach, wielokrotny maratończyk.  Doświadczenie w realizacji celów zdobyła także w korporacji. Z zaangażowaniem przekracza bariery i ograniczenia naszego umysłu.  Z łatwością dokopuje się do przekonań, które głęboko skryte, rządzą naszymi porażkami lub sukcesami.

Krystyna

Tworzymy synergię z: