Serwis

Wiemy doskonale, że synergia sprzętu z zawodnikiem jest niezbędna, aby odnieść jakikolwiek triathlonowy sukces. Rower czy pianka po prostu nie mogą zawieść triathlonistów podczas zawodów. Mają za zadanie przede wszystkim wspomagać w osiągnięciu celu.

Oferujemy zatem pełny serwis dla rowerów szosowych i czasowych, w tym wszelkiego rodzaju naprawy, wymiany, regulacje czy przekładki. Typowe i nietypowe. Rower dla naszego mechanika-eksperta nie ma żadnych tajemnic. Ponadto, aby stworzyć piekielnie efektywną jedność ze swoim rowerem, zawsze proponujemy naszym zawodnikom profesjonalny bike fitting, prowadzony w formule Body Geometry. A to dlatego, że wychodzimy z założenia, że to sprzęt musi zostać dopasowany do jeźdźca, a nigdy odwrotnie.

Świadczymy także usługę podstawowej naprawy pianek neoprenowych, bowiem mamy do czynienia na co dzień z uszkodzeniami powłoki pianek w naszej wypożyczalni. Choć to dość pracochłonne i precyzyjne zadanie, to w efekcie serwisu zwykle nie ma śladu po uszkodzeniu.

Dbamy też o Twój czas i rozumiemy, że możesz być przez cały dzień w pracy lub na treningu. Dlatego oferujemy bezpłatny serwis „door to door”*, tj. odbierzemy od Ciebie z domu lub biura rower i zwrócimy Ci go po naprawie w to samo miejsce.

*Usługa dotyczy terenu aglomeracji warszawskiej i zleceń o wartości od 250 zł. W innych przypadkach serwis podlega indywidualnym ustaleniom i wycenie.